Любов материнська – глибока криниця

Вже п’ятий рік в Україні 30 вересня відзначається День усиновлювача, який збігається з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, святих мучениць, які, як вважається, захищають дружин та матерів.

Любов материнська – глибока криниця чистої джерельної водиці, яку п’ємо, щоб зцілитися. Ця любов така ніжно-лагідна, як сонце, і немає її існуванню ні кінця, ні краю за жодних часів і століть.

На жаль, не кожній дитині пощастило з біологічними батьками. І святий обов’язок суспільства докласти максимум зусиль, щоб не допустити втрати дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, віри, любові та надії на краще майбутнє.

В Ананьївській міській громаді функціонує один дитячий будинок сімейного типу та вісім прийомних сімей. З  нагоди  свята відбулося  ряд зустрічей  з прийомними родинами громади.

Дякуємо батькам-вихователям та прийомним батькам Ананьївської міської ради за батьківську любов до дітей, які взяли на себе велику відповідальність за долю дітей і кожного дня дарують їм свою любов, турботу та підтримку! Від усього серця бажємо їм витримки, здоров’я, сили, родинного затишку, благополуччя та злагоди!

        Ананьївський міський центр соціальних служб Ананьївської міської ради