Конституція України – головний правовий орієнтир для кожного з нас

Зранку 28 червня ананьївці зібралися біля пам’ятника Т.Г.Шевченка, аби належним чином вшанувати День Конституції України.

Урочистості розпочалися з виконання Державного Гімну. Нинішнє свято затьмарене вчорашньою трагедією в Кременчуці та щоденною загибеллю наших воїнів.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх, хто поклав своє життя на вівтар української незалежності та свободи.

До зібрання звернулася виконувачка обов’язків міського голови, секретар міської ради Оксана Глущенко.

Вітаючи усіх від себе особисто та від імені міського голови, вона, зокрема сказала: “26 роки тому на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання було прийнято Основний Закон нашої країни. Цього дня українці отримали свій найважливіший і головний документ.

Тож прийміть мої щирі вітання з нагоди відзначення державного свята – Дня Конституції України! Саме Конституція гарантує демократичні права і свободи людини, незалежність і соборність нашої країни та є визначальним чинником, завдяки якому Україна є державою не лише за назвою, а й за суттю.

Зараз, коли тривають бої за нашу країну, набувають особливої важливості такі свята, як сьогоднішнє. Вони є нагадуванням, що Україна була, є і буде, і за неї варто боротися.

Тож нехай і надалі Конституція України буде головним правовим орієнтиром для кожного з нас. З вірою та непохитною надією наближаймо нашу перемогу.”

Після цього до пам’ятника Кобзареві було покладено квіти, а подальшу програму довелося перервати через сигнал повітряної тривоги. Суворі реалії нашого часу нагадують про війну, яку росія продовжує вести проти України, намагаючись позбавити нас усього.