Інтереси дитини – понад усе!

29 грудня виконувачка обов’язків міського голови, секретар міської ради Оксана Глущенко провела засідання комісії з питань захисту дитини Ананьївської міської ради.

Начальник служби у справах дітей Станіслав Платонов виніс на розгляд присутніх кілька питань.

Зокрема, було розглянуто заяву подружжя К. щодо надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна на користь малолітньої дитини.

Таку ж заяву подали і громадянка П., подружжя Ш.

Довкола кожного питання відбулися обговорення, були також запрошені на засідання і заявники.

Ознайомившись з усіма аргументами та деталями заяв, обговоривши все з членами комісії, Оксана Глущенко винесла питання на голосування. Одноголосно було ухвалено позитивні рішення на користь дітей.

Далі начальник служби у справах дітей представив увазі присутніх інформацію щодо доцільності влаштування 3-річного хлопчика народження та 11-річної дівчинки, сестрички та братика, до державного дитячого закладу на повне державне забезпечення. Мати позбавлена батьківських прав і тому подальшу долю дітей змушені визначати державні органи. Врахувавши представлені докази, на комісії було затверджено єдино вірне рішення — схвалити влаштування дітей до державного навчального закладу на повне державне забезпечення.

Наступним етапом цієї довгої і важливої процедури має стати виконком, на якому також відбудеться розгляд заяв та голосування по них.

Наостанок засідання Оксана Глущенко подякувала присутнім за плідну роботу та, користуючись нагодою, привітала з прийдешніми святами. Вона висловила сподівання, що рік прийдешній стане плідним, а найголовніше — мирним.