Голова Ананьївської громади Юрій Тищенко провів заздалегідь заплановане засідання виконкому

На порядок денний було винесено 11 питань. Зокрема: «Про закінчення опалювального сезону 2020-2021 років у населених пунктах Ананьївської міської територіальної громади.»; «Про підсумки електронного аукціону №UA-PS-2021-03-15-000084-2 від 05.04.2021р.»(Доповідач – головний спеціаліст юридичного відділу апарату міської ради Олександр Панасюк) ;

У питанні про повернення малолітньої дитини матері (доповідачка – головна спеціалістка юридичного відділу апарату міської ради Інна Майданюк) виконком віддав перевагу судовому рішенню цієї справи. Отож, якщо ця інстанція вирішить за доцільне ще раз повірити матері, то вона отримає права на подальше виховання свого сина.

Також члени виконкому надали дозволи на видалення кількох дерев в Ананьєві (йдеться про тополі) та в с.Кохівка. Як повідомив доповідач, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Віталій Пянтковський, в кожному з цих випадків на місце вирубки виїжджала комісія міської ради та вивчала доцільність.

Ухвалив виконком і створення кількох комісій: з обстеження технічного стану житлових будинків та інших будівель і споруд на території Ананьївської міської територіальної громади; з питань благоустрою та санітарного стану на території Ананьївської міської територіальної громади; з обстеження технічного стану споруд і мереж водопостачання та водовідведення на території Ананьївської міської територіальної громади. Представив ці питання та ще кілька поточних завідувач сектору з питань містобудування та архітектури Андрій Гладкий.

На засіданні виконкому було розглянуто і надання дозволу на проведення благоустрою території прилеглої до магазину «Сантехнік» (вул..Незалежності, 1). Власник магазину Павло Ворлощук має намір вкласти тротуарну плитку та встановити два ліхтаря. Члени виконкому одностайно ухвалили цю ініціативу підприємця.

Наприкінці засідання з короткою звітною інформацією щодо стану декларування одноосібників виступив начальник Ананьївської ДПІ ГУ ДПС в Одеській області Ігор Голубенко. Він зазначив, що процес відбувається вкрай мляво, а у двох випадках категоричної відмови сплатити податки, справа передається до правоохоронних органів. Після почутого голова громади Юрій Тищенко зазначив, що часу у старост залишається все менше, щоб переконати одноосібників. Так само і одноосібники мають зрозуміти, що податок все ж доведеться заплатити. Інакше це – порушення закону та відповідні стягнення та санкції.