ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ПЛАНУВАННЯ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ОДЕЩИНИ

Внаслідок військової агресії Одеська область вистояла, а також стала основною домівкою для внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій України. Одещина стала найбільшим логістичним і гуманітарним хабом півдня країни для здійснення адміністративного управління, гуманітарного кризового реагування.

Громади Одеської області оберігають людей та мають потенціал і ресурсну спроможність для відновлення. Шоб домогтися пришвидшення розвитку Одеській області потрібне стратегічне планування відновлення на шляху до перемоги та після її здобуття Україною.

📌 Тому протягом 2023 року буде проведена робота з планування відновлення та розвитку Одеської області за ініціативою Одеської обласної державної (військової) адміністрації, Агенції регіонального розвитку за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти”, Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”, Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) та громадської організації “Агенція відновлення та розвитку” підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (USAID/ENGAGE).

☑️ Зараз розпочалася організаційна підготовка до проведения стратегічного планування. Подальша робота з розробки Стратегії відновлення та розвитку відбуватиметься з урахуванням думки громадськості, бізнесу, навчальних закладів, органів місцевого самоврядування та зацікавлених осіб. Ця анкета надає можливість безпосередньо висловити зацікавленість щодо участі в майбутніх заходах, а також створена для допомоги організаторам залучити всіх зацікавлених осіб, які висловлюють бажання долучитися до процесу стратегічного планування.

📍Анкетування проводиться в рамках проекту “Залучення громадян до процесу відновлення”, який втілюється ГО “Агенція відновлення та розвитку” за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (USAID/ENGAGE), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Расt в Україні.

Запрошуємо заповнити анкету до 28 квітня 2023р. (включно)👇🏻

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSciC_nxa…/viewform

✍🏻 Електронна адреса для зверень – ageffsolutions@gmail.com