Добра справа об’єднує

В рамках реалізації проєкту Президента «Зелена країна» та акції «Створюємо ліси разом», ініційованої головою Одеської облдержадміністрації Сергієм Гриневецьким сьогодні на території громади було висаджено хвойні дерева.

Нещодавно до голови громади Юрія Тищенка звернувся отаман Ананьївської козацької паланки Олександр Плотянський та запропонував доставити в громаду 200 саджанців. Голова схвалив подібну ідею і запропонував перейти до її практичного втілення.

Дерева виділив житель Паланської ОТГ (Черкаська область), директор ФГ «Струмок» Сергій Гнатюк, а привезли саджанці звідти Роман Плотянський та Ірина Бахмутян. А ананьївський підприємець Дмитро Мунтян доручив досвідченому водієві Віталію Дудніку доставити на власному транспорті вантаж Вчора саджанці вже роз’їхалися по старостатам Ананьївської громади – кожен староста взяв певну кількість дерев.

5 грудня, займалися висадженням. Активну участь в акції взяли працівники КП «Місто-сервіс» під керівництвом Ігоря Лещенка. Приєдналися і працівники «Ананьїв-водоканалу» та міської ради. Разом вони висадили основну частину дерев в парках та скверах міста. Ще частину висадили в старостатах – добра справа об’єднала багатьох людей.