До центру зайнятості завітав роботодавець

В цей нелегкий, воєнний час, кожен новий роботодавець для державної служби зайнятості на вагу золота.

Вперше, з метою укомплектування кадрів, сьогодні завітав до Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості власник продуктового магазину який знаходиться напроти військомату, фізична особа-підприємець Тітуренко Андрій Олександрович

Серед фахівців служби зайнятості побутує вислів: роботодавець — наш клієнт №1. І це цілком слушно. Фахівці філії розповіли новому роботодавцю про послуги служби зайнятості, новітні технології, ознайомили з сервісом служби зайнятості, «Електронний кабінет роботодавця». У цьому кабінеті роботодавець має змогу переглянути актуальність реквізитів свого підприємства,історію направлень центром зайнятості працівників, виконання договорів на організацію робіт тимчасового характеру. Є можливість переглянути звіти форм 3–ПН, 4–ПН, які подавались роботодавцем до служби зайнятості, стан укомплектування заявлених вакансій, можливість отримання такої послуги, як компенсація єдиного внеску, та заходи, які організовуються для роботодавців.

До речі, щодо компенсації ЄСВ, то вже сьогодні з ФОП Тітуренко Андрій Олександрович домовлено про працевлаштування на новостворене робоче місце в рахунок компенсації ЄСВ матері з малолітніми дітьми , яка потребує додаткового сприяння у працевлаштуванні на заявлену вакансію «продавець продовольчих товарів»

Фахівці місцевої служби зайнятості продовжують будувати партнерські відносини з роботодавцями, стимулювати їх до створення нових робочих місць і розвивати активні програми сприяння зайнятості.

Щиро дякуємо підприємцю Олександру Тітуренку за співпрацю. Бажаємо миру та успіху.

Шановні роботодавці Ананьївщини! Кого зацікавила можливість задоволення потреби в кваліфікованих кадрах з компенсацією службою зайнятості частини витрат на заробітну плату , за більш детальною інформацією з цього приводу звертайтесь до Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості за адресою: місто Ананьїв, вул. Незалежності 26 В. Телефони для довідок: 04863 2-13-22, 04863 2-22-63, 04863 2-22-96, мобільний 0687995140.