Діти – віддзеркалення батьків

17 червня 2021 року юрист Ананьївської міської ради Інна Майданюк, яка вже не один рік є волонтеркою Ананьївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області, провела консультативне заняття з неповнолітнім клієнтом пробації та його матір’ю на тему: «Значення сім’ї в житті людини».

Пробація щодо неповнолітніх спрямована на забезпечення їх нормального фізичного і психічного розвитку, профілактику агресивної поведінки, мотивацію позитивних змін особистості та поліпшення соціальних стосунків. І неабияку роль в цьому відіграють батьки, тому що діти є дзеркалом своєї сім’ї, вони віддзеркалюють всі події і обставини, що траплялися і є у сім’ї. Залучення батьків до соціально-виховної роботи допомагає виховувати не лише дітей, а й батьків. Статистика невблаганна, більшість дітей, які скоїли злочини, виховуються в неповних сім’ях, сімях, де хтось із членів сім’ї мав або має конфлікт із законом, або сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. Тому так важливо налагодити зв’язок з батьками, надати їм необхідну інформацію, що стосується виховання дитини, а сформовані знання допоможуть створити сприятливе соціальне середовище для підлітків і запобігти скоєнню рецедиву.

Крім того, матір отримала правову консультацію стосовно договору купівлі-продажу житлового будинку, квартири, який укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню та надано загальний перелік документів необхідних для купівлі – продажу нерухомості. Світлана Вітюк, психолог Ананьївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області