Де є порозуміння, там є й робота, спрямована на результат

Засідання восьмої сесії депутатів Ананьївської міської ради VIII скликання, яке сьогодні провів голова Ананьївської міської ради Юрій Тищенко,  пройшло у цілковитому порозмінні, в атмосфері толерантності і взаємоповаги. На початку міський голова представив присутнім новопризначеного начальника Ананьївського сектору поліції  Михайла Граненка.  

З 26 народних обранців у роботі взяло участь 20 депутатів. Усього на їх розгляд було винесено  37 питань, які попередньо опрацьовувалися у відповідних профільних комісіях та на засіданні виконком. А відтак, під час сесії не виникало зайвих дискусій та обговорень.

Перших чотири питання представив начальник фінансового управління міської ради Андрій Продан. І після розгляду депутати одноголосно схвалили внесення змін і доповнень до рішення Ананьївської міської ради від 23.12.2020 року №58-VІІІ «Про бюджет Ананьївської міської територіальної громади на 2021 рік». Прийнято і наступні питання: про відрахування господарськими організаціями до міського бюджету частини прибутку (доходу) за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2022 році; про транспортний податок на 2022 рік та про встановлення місцевих податків та зборів на території Ананьївської міської територіальної громади. Позитивна депутатська ухвала дасть змогу додатково наповнити бюджет громади та спрямувати кошти на найбільш нагальні потреби.

Остаточно ухвалено і рішення про закриття та перенесення кладовища в селі Кохівка Ананьївської міської територіальної громади (доповідач – Андрій Гладкий, завідувач сектору з питань містобудування та архітектури – головний архітектор). І, як зазначив міський голова Юрій Тищенко на засіданні виконкому, яке передувало нинішній сесії, до цього вимушеного кроку слід готуватися всім старостатам.

Питання, які на розгляд депутатів представила  начальник юридичного відділу апарату міської ради Юлія Грицька, стосувалися майна та управління ним. Так, перелік першого типу об’єктів оренди комунальної власності, які підлягають передачі в оренду на аукціоні поповнився приміщенням колишньої спортивної зали, яка знаходиться на території музичної школи. Ще низка приміщень після ухвали депутатами також підлягатимуть оренді після процедури аукціону.

Одноголосним рішенням також передано в оперативне управління комунальне майно будівель трьох дитсадків: «Сонечко», «Ромашка» та «Золотий ключик». Після цього міським головою буде створено комісію, яка й проведе процедуру прийому-передачі майна цих закладів.

Також депутати затвердили план роботи Ананьївської міської ради на ІІ півріччя 2021 року, представлений завідувачем сектору організаційної роботи Віктором Покотило.

Не викликав запитань і виступ директора комунального некомерційного підприємства «Ананьївська багатопрофільна міська лікарня Ананьївської міської ради» Анатолія Койчева, який  звітував про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Ананьївська багатопрофільна міська лікарня Ананьївської міської ради» за І квартал 2021 року.

Затвердили депутати і представив звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Ананьївський центр первинної медико-санітарної допомоги Ананьївської міської ради» за І квартал 2021 року, представлений директором комунального некомерційного підприємства «Ананьївський центр первинної медико-санітарної допомоги Ананьївської міської ради» Валерієм Ченчиком. Але, користуючись нагодою, міський голова Юрій Тищенко наполегливо порадив найближчим часом навести лад в ситуації з будівництвом амбулаторії в селі Гандрабури. Адже цими днями виникла неприємна ситуація, коли, завдяки вчасному втручанню голови громади було перешкоджено вивезенню невідомими будівельних матеріалів з цього об’єкту. «Не забувайте, що на тому будівництві знаходиться наших 600 тисяч гривень, які було виділено в 2019 році. Будівля заповнена будматеріалами, придбаними за наші з вами кошти. Усе дуже серйозно і тому не можна зволікати та дозволяти комусь зазіхати на майно громади!» – категорично підкреслив Юрій Сергійович.

Чи не найбільше питань на розгляд сесії було підготовано відділом земельних відносин та охорони навколишнього середовища. Усі їх представила начальник, Наталія Тірон і стосувалися надання громадянам дозволів на розробку технічної документації, на розробку проєктів землеустрою тощо. Усього надійшло понад 80 заяв, які й були задовільне ні рішенням сьогоднішньої сесії.

В ході роботи голова громади звернув увагу на необхідність приведення до відповідності назв вулиць – аби уникнути плутанини та повторів. Відповідь пролунала з вуст першого заступника міського голови Валерія Крижана, який запевнив, що саме зараз триває робота в цьому напрямку і найближчим часом все буде приведено в законні норми шляхом перейменування вулиць.

Наприкінці пленарного засідання слово взяла голова ГО «Великі серця» Ганна Самотей, яка з приємністю вручила голові Ананьївської громади Юрію Тищенку почесну грамоту. Нещодавно силами волонтерів було організовано та проведено І обласний турнір з міні-футболу імені полеглого бійця АТО Дмитра Іванова. Велику участь в достойному проведенні змагання взяв і Юрій Сергійович. – спершу він морально підтримав ініціативу проведення, а згодом і фінансово та організаційно допоміг. Саме за таку всебічну підтримку його і було відзначено.

Це стало неочікуваним і приємним моментом як для міського голови, так і для усіх присутніх. На цій позитивній ноті, виконавши державний Гімн, та відповівши на вітання Юрія Тищенка «– Слава Україні! – Героям слава!» і завершилася робота восьмої сесії.