Часткова компенсація на доїльне обладнання

Відповідно до напрямів діяльності та заходів регіональної Програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019-2023 роки «Аграрна Одещина», затвердженої 21 грудня 2018 року № 837-VII (із змінами) передбачено частковe компенсацію вартості придбання техніки, машин та обладнання вітчизняного виробництва, у тому числі доїльного обладнання.

Часткова компенсація буде надаватися на безповоротній основі фізичним особам та фізичним особам підприємцям, у власності яких перебуває від трьох корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, у розмірі 60% від вартості установки індивідуального доїння (без урахування податку на додану вартість), зазначеної у платіжних документах, що підтверджують оплату через державний банк, але не більше 5000 гривень за одну установку індивідуального доїння.

Бажаючим прийняти участь у програмі підтримки потрібно звернутисядо відділу економічного розвитку Ананьївської міської ради.

Додаткову інформацію можна отримати, надіславши запит на e-mail: aprzootech@odessa.gov.ua (Людмила Реклізон, тел. (048) 728-34-61