Безробітних поінформували про нелегальну трудову міграцію та торгівлю людьми.

Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році
Напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, 29 липня поточного року, в рамках заходів до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, в Ананьївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему “Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці”.
Мета заходу – підвищення рівня поінформованості безробітних про проблему торгівлі людьми та привернення уваги до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від торгівлі людьми, а також вміння виявити ситуації торгівлі людьми для своєчасної протидії.
Шукачів роботи поінформовано стосовно безпечного працевлаштування за кордоном, доведено інформацію про різноманітні види шахрайства при працевлаштуванні.
Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні наслідки.
Причини, з яких люди потрапляють до рабства – низький рівень життя, бажання заробити, а також нездатність адекватно оцінити пропозиції роботи від прихованих «работорговців».
Якщо людина тільки збирається за кордон, то обов’язково вона повинна скористатися порадами для тих, хто їде навчатися чи працювати за кордон. Відповідну інформацію та допомогу можна отримати і в місцевих центрах зайнятості, і в державних та громадських організаціях, що надають допомогу людям, які опинилися у важких ситуаціях, місцевих правоохоронних