“Ангели пам’яті”: згадати, вшанувати, возвеличити

Трепетними і тендітними ангелами злітають в небеса душі патріотів. З 2014 року вже не сотня Героїв, а Січ оселилася під покровом божим. Щодня їх кількість прибуває, окроплюючи жертовною кров’ю українську землю, змучені і зболені душі воїнів полегшено злітають — вже за все перед Богом прощені, наші янголи-воїтелі.


Сьогодні, в цей болючий і трагічний день, вшановуючи пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні та усіх воїнів, які полягли за Україну, Ананьївщина приєдналася до всесвітньої акції “Ангели пам’яті”.


Ініційована вона співачкою, активісткою і патріоткою Анжелікою Рудницькою та мистецькою агенцією “Територія А”
Основною умовою акції є відмова від гучних промов, пафосних заходів та недоречної музики. Натомість тиша сповнюється незримим звучанням скорботи і суму за душами, які приєдналися та приєднуються до Небесної Сотні.


Саме так і було сьогодні біля меморіалу Героїв Небесної Сотні — не домовляючись, без примусу, за покликом серця приходили небайдужі ананьївці, молодь, діти, щоб почепити на гілочках своїх ангеликів.


Бібліотекарі також не залишилися осторонь та створили ангеликів з ниток, а розмістили їх біля центральної будівлі.
Долучилися до акції і кілька колективів. Серед них — Центр позашкільної освіти та Центр інклюзивної освіти та виховання. Вони разом зі своїми керівниками — Валентиною Мудрик та Ганною Магденко — прийшли, аби скласти шану загиблим та залишити власноруч створених паперових ангелів.


Тріпотіли крильцями прості фігурки, злітали та поверталися, немов душі тих, хто загинув за нашу державу. А з портретів дивилися очі Героїв — вони назавжди незримо з нами, як сумління, як вічний дороговказ.

#ангели_пам_яті_2023

#це_про_свободу

#бути_гідним

#Герої_не_вмирають

АНГЕЛИ ПАМ‘ЯТІ. ТЕРИТОРІЯ А