Ананьївські волейболістки відвідали турнір і привезли додому перемогу

Прохолода не стає перешкодою для наших дівчат-волейболісток і вони користуються будь-якою нагодою, щоб відточити свою майстерність у володінні м”ячем та вдосконалити гру.
І, звісно, перемогти!

Тренер команди Василь Ткач поділився цікавим відео та враженнями від останньої гри, яку відвідала команда.

Василь Ткач“2 березня відбулися зональні обласні змагання з волейболу серед дівчат шкільного віку. На турнір прибуло чотири команди: Окнянської, Захарівської, Затишнянської територіальних громад та збірна команда Ананьївської міської територіальної громади. Наша команда складалася з представниць міських ліцеїв №1 та №2.

Змагання було організовано на високому рівні і відбулось у селі Ставрове, де ми побачили нову сучасну школу. Віддам належне: усі команди були підготовлені добре. Але все ж перемогла найсильніша. З приємністю кажу, що це саме наші дівчата, ананьївська команда у складі Влади Слабнюк (капітан), Дарії Дорош, Катерини Сиргі, Світлани Філіпщук, Діани Тарасенко, Марії Загорнюк, Вікторії Барової.

На жаль, через хворобу не взяли участь Анастасія Дзигульська та Тетяна Свірідова. Впевнений, що надалі дівчата надолужать згаяне і візьмуть реванш.

В нинішній грі набиралася ігрового досвіду і молода зміна : Олена Кондратюк, Надія Сорочинська, Валерія Мокрій. Попереду фінальні змагання. Бажаю успіхів нашим дівчаткам, такої ж яскравої гри та вдалих результатів.”

Приєднуємося до таких гарних побажань та зичимо команді та тренеру і надалі грати з таким же азартом та завзяттям, даруючи вболівальникам яскраві враження і перемоги.