17 квітня – Всеукраїнський день довкілля

Починаючи з 1999 року, щороку в третю суботу квітня в Україні відзначають Всеукраїнський День довкілля. В цьому році він припадає на 17 квітня. Головною метою цього свята є поліпшення стану навколишнього природнього середовища. 

     Вода, повітря, земля, флора та фауна – це все довкілля, на яке негативно впливає  діяльність людини, забруднючи і погіршуючи його стан.

     З метою забезпечення суттєвого поліпшення стану довкілля щорічно у квітні – травні проводяться  природоохоронні заходи (впродовж місяця).

     Приурочені до Дня довкілля заходи дають змогу уважно обдумати дії та кроки, які  ми маємо зробити в напрямку його  збереження та відновлення.

      Для покращення стану навколишнього середовища здійснюється посадка зелених насаджень, благоустрій населених пунктів, прибирання територій, прилеглих до водних об’єктів , очищення та благоустрій джерел.

      Кожен  з нас своїми діями може  зробити свій маленький внесок у справу поліпшення   навколишнього середовища . Просимо вас не бути байдужими, адже наша Ананьївщина –наш дім  і нам із вами в нім  жити , а  чи буде у нім чисто і затишно залежить від кожного з нас.

    Тамара ЛЯНКО, інженер ВП «Причорноморський ЦВРГ»