ОГОЛОШЕННЯ

Повідомлення

про намір здійснити зміну тарифів з централізованого водопостачання та

 водовідведення, що надаються КП “Ананьїв-водоканал” з 01.03.2021р.

Оголошення

 про проведення конкурсу з визначення  виконавця послуг з вивезення

побутових відходів на території Ананьївської міської територіальної громади

умови проведення конкурсу

Інформаційне повідомлення

виконавчого комітету Ананьївської міської ради

 про проведення продажу на аукціоні в електронній формі об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі котельні, загальною площею 340,4м2, за адресою вул. Пушкіна, 37А, м. Ананьїв, Одеська область, 66401

     Рішення Ананьївської міської ради від 22.01.2021р. №116 “Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів оренди комунальної власності”

     Рішення Ананьївської міської ради від 22.01.2021р. №117  “Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2021 році”

Повідомлення

про намір  встановлення нового тарифу на послуги з централізованого теплопостачання

по житловому містечку 3 СЦШР ДСНС України

Повідомлення

про намір здійснити зміну тарифів на послуги, що надаються КП «Ананьївського МБТІ» з 01.03.2020р.

Повідомлення

про намір здійснити зміну тарифів на вивіз твердих побутових відходів, що надаються КП “Місто-сервіс” з 01.03.2020р.

До уваги громадян, підприємств , установ та організацій !

Перелік об’єктів комунального майна, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Ананьєва і підлягають передачі в орендне користування у 2020 році.

Перелік об’єктів комунального майна, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Ананьєва і підлягають приватизації у 2020 році.

Інформаційне повідомлення

               Приватизація об’єкта малої приватизації – комплексу будівель готелю “Ананьїв”, розташованого, за адресою: вул. Героїв України, 11, м. Ананьїв, Одеська область, 66400 завершена. Покупець – Хабібулін Ільдар Камільович. (документи)

Інформаційне повідомлення

            З 01 листопада 2019 року по 31 жовтня 2020 року  включно комунальне підприємство Ананьївської міської ради «Ананьїв-водоканал» за результатами проведеного конкурсу є виконавцем послуг з вивезення рідких побутових відходів на території м. Ананьєва.

Інформаційне повідомлення

Приватизація об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення, розташованого, за адресою: вул. Незалежності, 22/4,  м. Ананьїв, Одеська область, 66400 завершена. Покупець – Гуцул Олег Анатолійович.  (документи)

Повідомлення

про намір здійснити зміну тарифів з централізованого водопостачання та

водовідведення, що надаються КП “Ананьїв-водоканал” з 01.10.2019р.

Повідомлення

про намір здійснити зміну тарифів на ритуальні послуги, які передбачені необхідним

мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг,  що надаються КП «Місто Сервіс», з 01.10.2019р.

Інформаційне повідомлення

Приватизація об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі гаражів, розташованої, за адресою: вул. Незалежності, 38А, м. Ананьїв, Одеська область, 66400 завершена. Покупець – Педченко Антоніна Альбертівна.  (документи)

Повідомлення про коригування тарифів на комунальні послуги

Рішення виконавчого комітету Ананьївської міської ради №126 від 27.12.2018 “Про коригування тарифів на водопостачання та водовідведення в  м.   Ананьєві для комунального підприємства Ананьївської міської ради “Ананьїв-водоканал”

Рішення виконавчого комітету Ананьївської міської ради №127 від 27.12.2018 “Про коригування тарифів на вивіз рідких побутових відходів в м. Ананьєві для комунального підприємства Ананьївської міської ради “Ананьїв-водоканал”

Повідомлення !!!     

             КП “Ананьїв-водоканал” повідомляє фізичних та юридичних осіб, їх обʼєднань про здійснення коригування тарифів на водопостачання, водовідведення та вивіз рідких побутових відходів в м. Ананьєві (проекти рішень про коригування тарифів та розрахунки до них).

               Пропозиції та зауваження просимо надсилати до КП “Ананьїв-водоканал”  до 26.12.2018 р. (м. Ананьїв, вул. Героїв України, 11).

До уваги громадян, підприємств , установ та організацій !

Перелік об’єктів комунального майна, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Ананьєва і підлягають передачі в орендне користування у 2019 році.

Перелік об’єктів комунального майна, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Ананьєва і підлягають приватизації у 2019 році.