Зберегти те, що залишилось

Сьогодні на особистий прийом до Ананьївського міського голови Юрія Тищенка прийшли представники та акціонери колись великого і потужного підприємства «Райагробуд». Сергія Федоровича Негруцу, Івана Олександровича Рошиора та Володимира Олександровича Церну хвилює подальша доля організації.

Під час розмови з’ясувалося, що мало що залишилося від тієї техніки, верстатів та агрегатів, які колись були міцною базою підприємства. У минулі часи тут працював досвідчений колектив будівельників, слюсарів, трактористів, ремонтників, послуги яких виручали колгоспи усього району. В часи перебудови кожен з них отримав свою частку підприємства та невирішуване завдання: «Що з нею робити далі?». Організація змінювала тимчасових керівників, перспективи зменшувалися, надії зникали, колектив розпорошувався, техніка, запчастини зникали, будівлі руйнувалися. Зараз усі колишні робітники «Райагробуду» пенсійного віку, дехто помер і справа їх життя перейшла до онуків, як у випадку Володимира Церни, дідусь якого працював весь вік в цій організації. І саме для того, щоб вберегти хоча б ті споруди, які ще вціліли, аби не допустити остаточної руйнації, представники підприємства і звернулися до міського голови.

Вислухавши кожного, поділившись власними спогадами про «Райагробуд» та його славний колектив, Юрій Сергійович висловив готовність підтримати колектив у прагненні зберегти те, що залишилося. Він поділився власним баченням виходу з ситуації, дав кілька порад стосовно правової складової у вирішенні цього питання, та рекомендував передусім скликати найближчим часом збори акціонерів. На всіх етапах колектив отримає фахову юридичну допомогу. Звісно, що і допомогу міської влади люди матимуть. Гості погодилися з усіма пропозиціями та висловили готовність до активних дій.

Отож, далі інформуватимемо вас про подальший розвиток ситуації.