Заява Ананьївської  міської ради щодо засудження збройної агресії російської федерації проти України та недопущення порушення територіальної цілісності та суверенітету України

Ми, депутати Ананьївської міської ради рішуче та категорично засуджуємо розпочате російською федерацією 24 лютого      2022 року воєнне вторгнення в Україну, як акт агресії щодо України, який продемонстрував повну зневагу до міжнародного права і суверенітету нашої країни.

Це – варварська, нічим не спровокована і віроломна атака на незалежну, мирну та демократичну країну, яку вже засудив весь цивілізований світ, який закликав росію припинити насилля та вивести свої війська з території України.

Російська воєнна агресія приносить страждання та руйнування, ставить під загрозу життя незліченної кількості невинних людей в Україні. Це – військовий злочин проти людства, докази якого бачить весь світ, та який не повинен залишитися безкарним. Ми впевнені, що міжнародне правосуддя буде здійснено, а винні у злочинах, скоєних в Україні, будуть притягнуті до відповідальності.

 Ми закликаємо до єднання всіх українців незалежно від політичних переконань, симпатій чи емоцій. Закликаємо партнерів України невідкладно запровадити весь пакет санкцій проти агресора. Ми також висловлюємо щиру вдячність тим державам, лідери яких не лише заявили про підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, але й конкретними справами доводять прихильність до міжнародного права та демократичних цінностей.

Ми віримо в наші Збройні Сили, територіальну оборону, у силу духу і героїзм українського народу. Україна і далі впевнено крокуватиме своїм шляхом у майбутнє у колі демократичних держав.

За цей вибір ми заплатили велику ціну. Нам не треба чужого, але й свого не віддамо.

Слава УКРАЇНІ!