Заплатіть податки і спіть спокійно!

Інформує ГУ ДПС в Одеській області

Шановні платники податків!

Голосне управління державної податкової служби в Одеській області  нагадує, що з початку 2022 року розпочалася кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року.

Наголошуємо, що громадянам, які одноосібно обробляли у минулому році земельні ділянки понад 2 га, або надавали земельні ділянки в оренду іншим особам, які не є податковими агентами, необхідно задекларувати доходи, одержані впродовж 2021 року.

Також річну податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані  заповнити і подати громадяни та самозайняті особи, які отримали дохід в 2021 році і не сплатили з нього податок на доходи фізичних осіб.

Доходи, отримані в 2021 році, оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18% та військовим збором за ставкою 1,5%.

Податкова декларація про майновий стан та доходи подається до 1 травня 2022 року.

У випадку відсутності у платника можливості своєчасно виконати свій податковий обов’язок, він звільняється від відповідальності, передбаченої Податковим кодексом, з обов’язковим виконанням обов’язків протягом 90 календарних днів після припинення воєнного стан або стану війни.

Нагадуємо, що ви маєте можливість подати декларацію через Електронний кабінет за посиланням https://tax.gov.ua

За додатковою інформацією просимо звертатися до землевпорядників на відповідній території або до Ананьївської державної податкової інспекції ГУ ДПС в Одеській області за адресою: м.Ананьїв, вул.Виноградова, 21 «а» або за тел.2-13-72