Відбулося засідання виконавчого комітету Ананьївської міської ради

Сьогодні, 27 квітня, відбулося засідання виконавчого комітету Ананьївської міської ради, яке провів перший заступник голови міської ради Валерій Крижан.

Під час засідання було розглянуто низку важливих питань, які стосувалися життєдіяльності громади та ухвалено низку документів, які регулюють діяльність деяких структурних підрозділів міської ради.

Зокрема, начальник фінансового управління міської ради Андрій Продан представив питання «Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про внесення змін і доповнень до рішення Ананьївської міської ради від 23.12.2020 року № 58-VІІІ «Про бюджет Ананьївської міської територіальної громади на 2021 рік». (15538000000) – код бюджету.

Питання «Про затвердження Інструкції з діловодства в Ананьївський міській раді та її виконавчих органах» та «Про експертну комісію міської ради» представляла Людмила Самсонова, начальник відділу діловодства апарату міської ради.Одноголосно було ухвалено також і питання «Про затвердження цільової Програми Ананьївської міської ради на 2021-2023 роки «Підтримка розвитку малого і середнього підприємництва в Ананьївській міській територіальній громаді» (доповідачка – Вікторія Шляхта, начальник відділу економічного розвитку).Надаючи роз’яснення щодо питання «Про створення комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших поіменованих об’єктів, встановлення пам’ятних знаків на території Ананьївської міської територіальної громади.», доповідач Андрій Гладкий, завідувач сектору – головний архітектор сектору з питань містобудування та архітектури міської ради зазначив, що виникла певна колізія після розширення меж міста і вулиці деяких дільниць повторюють назви міських вулиць. Також залишилися недекомунізованими дві міських вулиці – Ватутіна та Терешкової. Отож, члени виконкому схвалили створення комісії яка й знайде оптимальне рішення.

На виконкомі також було надано дозвіл на проведення благоустрою території, прилеглої до прибудинкової території, за адресою: вул. Незалежності 17/3 м.Ананьєва Подільського району Одеської області. Йдеться про кафе «Роксолана», власники якого планують впорядкувати частину прилеглого тротуару.Одноголосно члени виконкому затвердили проєкт рішення «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, анулювання дозволів на території Ананьївської міської територіальної громади, а також затвердили склад постійнодіючої комісії з питань поводження безхазяйними відходами на території Ананьївської міської ради та Положення про неї.

Затвердили на виконкомі і цільову Програму Ананьївської міської ради на 2021- 2023 роки «Підтримка комунального підприємства «Ананьївська друкарня Ананьївської міської ради на 2021 -2023 роки». Вищезгадані питання представив на розгляд Юрій Соколов, начальник відділу з питань будівництва, житлово- комунального господарства та інфраструктури міської ради.

Питання «Про створення спеціалізованих служб цивільного захисту Ананьївської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.» та «Про схвалення проєкту «Про затвердження цільової Програми Ананьївської міської ради на 2021 рік «Організація призову громадян України на строкову військову службу» на голосування виконкому виніс завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, оборонної роботи та цивільного захисту міської ради Олег Шаповалов.

Чи не найбільше питань було представлено начальником відділу охорони здоров’я та соціальної політики міської ради Оксаною Ярем. Йшлося як про поновлення на квартирному обліку виконавчого комітету осіб пільгового статусу, так і про взяття на соціальний квартирний облік виконавчого комітету, перереєстрацію осіб, перебуваючих на соціальному квартирному обліку виконавчого комітету Ананьївської міської ради тощо.

Розглядалися також і питання, які стосувалися життя та здоров’я людей, зокрема, про призначення помічника хворій особі, доцільність влаштування громадянина у психоневрологічний диспансер. Усі ці питання попередньо вивчалися, всі підтверджувальні документи були в наявності, коментарі прозвучали від старост, отож незгоди від членів виконкому почуто не було.

Доповідачка акцентувала увагу присутніх на збільшенні кількості заявників, які розраховують на отримання матеріальної допомоги. Оксана Ярем звернулася до присутніх старост з проханням проводити серед населення роз’яснювальну роботу щодо категорій, які можуть розраховувати на матеріальну допомогу, щодо її періодичності ( а це може бути лише раз на рік). Окремо вона зазначила, що учасникам бойових дій матеріальну допомогу буде виплачено за наявності додаткових коштів. Наразі близько 50 заяв знаходяться в очікуванні.Усього ж, як повідомила доповідачка, цього разу до її відділу надійшло 82 заяви, з них 41 затверджено на виконкомі.Наостанок засідання члени виконкому розглянули та ухвалили питання «Про створення та функціонування офіційного веб-сайту Ананьївської міської ради» (доповідачка – Вікторія Урбан, завідувачка сектором інформаційної політики апарату міської ради).

По завершенню питань порядку денного слово взяв начальник податкової Ананьївської державної податкової інспекції Подільського управління ГУ ДПС в Одеській області Ігор Голубенко. Він звернув увагу на останні можливості подачі декларцій одноосібниками – залишилося усього кілька днів, доки можна це зробити і не наразитися на штрафні санкції у разі відмови. Він просив старост посилити розяснювальну роботу.Загалом же основна підготовча робота до наступної пленарної сесії відбулася. Засідання виконкому пройшло в робочому режимі, чітко та злагоджено.