В Ананьївській громаді триває вакцинування жителів від СOVID-19 – про це повідомив староста Жеребківського старостату Валентин Мокряк

Сьогодні відбулася організована поїздка жителів Новогеоргіївки, які висловили бажання отримати першу дозу вакцини CoronaVac (Sinovac) . Проводилася процедура в на території Ананьївської міської лікарні, в Ананьївській амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Займається вакцинуванням Ананьївський міський центр первинної медичної допомоги.
Напередодні сільський фельдшер сформував списки бажаючих. Усього назбиралося 27 осіб.
Щоб все пройшло організовано та швидко, міською владою в особі голови громади Юрія Тищенка було виділено транспорт. Долучився до корисної спрви і депутат міської ради Микола Котлик, який надав пальне для транспорту.
Отож, ще один крок до здорового і спокійного життя зроблено!
❗❗❗ Довідково ✅✅✅
? Вакцина несе частину генетичного коду вірусу, до якого імунна система людини має сама виробити антигени. Переважно ці антитіла виробляються непомітно, однак деякі вакциновані можуть відчувати слабкість, біль у місці щеплення та підвищення температури. Проте такі симптоми є нормальними: таким чином організм і виробляє імунітет до хвороби.
? CoronaVac (Sinovac) виготовляє китайська біофармацевтична компанія Sinovac Biotech. Це традиційна інактивована вакцина, головним компонентом якої є нежиттєздатні вірусні частинки, які не можуть спричиняти хворобу, але викликають імунну реакцію.
? Вакцина передбачає дві ін’єкції з інтервалом 28 днів. Щеплені пацієнти майже не скаржаться на побічні дії від вакцинації CoronaVac, порівняно з іншими препаратами, однак у деяких щеплених можлива невелика слабкість та підвищення температури.