Увага, конкурс!

     Ананьївська міська рада проводить конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки службового приміщення, з метою передачі його в оренду на аукціоні.   

     Конкурс відбудеться 19 травня 2021 року о 10.00 в Ананьївській міській раді, малий зал засідань.

     Назва об’єкта оцінки – службове приміщення.

     Місцезнаходження об’єкта оцінки – м. Ананьїв, вул. Незалежності, 63.

     Власник – Ананьївська міська рада.

     Мета проведення незалежної оцінки – передача в оренду на аукціоні.

     Претендентам для участі в конкурсі необхідно надати конкурсну документацію, яка подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться у конверті.

         До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

– заява на участь у конкурсі;

– копія установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним для проведення з незалежної оцінки майна).

Конкурсна пропозиція претендентів подається у окремому запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.

          Прийом заяв на участь у конкурсі припиняється за чотири календарних дні до дати проведення конкурсу.

         Конкурсна комісія працює в міській раді, кабінет №29, вул. Незалежності, 51, м. Ананьїв, телефон 2-15-22, електронна адреса: ananivmr@odessa.gov.ua.

Ананьївська міська рада

30.04.2021р

* Бланки документів для участі в конкурсі (Інформація щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки); Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності; Інформація про претендента) визначені наказом Фондом державного майна України від 31.12.2015  №2075 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності»