ТРАСА Р-71 МОЖЕ СТАТИ ТРАНСПОРТНО-ЛОГІСТИЧНИМ КОРИДОРОМ, ЯКИЙ СТВОРИТЬ ДОДАТКОВИЙ ШЛЯХ ДЛЯ СПІВПРАЦІ УКРАЇНИ З ЄВРОПОЮ

Відбулась робоча зустріч голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького з народним депутатом України Степаном Чернявським на якій обговорено реалізацію проектів щодо створення додаткового, якісного транспортного коридору на трасі Р-71 і розвантаження траси Е-95 та міста мільйонника Одеси на відрізку об’їзної дороги.
 
Також в розмові голова ОДА і народний депутат торкнулись тем збереження екологічної флори і фауни Куяльницького та Хаджибейського лиманів, і поліпшення економічного розвитку Одеської області шляхом залучення інвесторів, сприяючи появі нових робочих місць внаслідок розбудови інфраструктури та відродження сільських територій, що загалом по всьому маршруту охопить 3 райони Одещини (Подільський, Березівський, Одеський), 17 територіальних громад із загальною чисельністю населення 220 тисяч.
 
«Транспортний коридор Р-71 – це 267,9 км доріг: Піщана-Балта (26,7 км), Балта-Ананьїв (43,2 км), Ананьїв-Ширяєве (44 км), Ширяєве-Петровірівка (19,3 км), Петровірівка-Іванівка (42,7 км), Іванівка-Трояндове (41,9 км Т-1617), Трояндове-порт Южний (7,5 км Т-1617, 21,3 км Р-55, 7,9 км Е-58/М-14, 13,4 км Т-160). Траса Р-71 – транспортно-логістичний коридор, який може створити додатковий шлях для поліпшення співпраці України з Європою. Він відкриє прямі ворота з порту «Южний» до Молдови, Румунії та Західної України, тим самим створивши можливість транскордонного співробітництва» – поінформував Сергія Гриневецького народний депутат Степан Чернявський.
 
Напередодні зустрічі з головою Одеської ОДА нардеп провів переговори з Міністром інфраструктури України Олександром Курбаковим та головами об’єднаних територіальних громад, через які проходить автомобільна дорога Р-71.
«Маю попередню домовленість з Олександром Кубраковим про візит Міністра до Одещини, для того щоб обговорити перспективи, які допоможуть вирішити ряд важливих питань у цьому напрямку та досягнути позитивних результатів для регіону» – сказав народний депутат Степан Чернявський.
 
Паралельно з цим, за словами народного депутата Степана Чернявського, розробляється концепція і проводиться планування територій інвестиційних технопарків як вздовж Р-71, М-05 (Київ – Одеса), так і на проміжку прилеглих шляхів та територій.