СВІТЛАНА ФАБРИКАНТ: «СТВОРЕННЯ БЕЗБАР’ЄРНОГО СЕРЕДОВИЩА – ОДНЕ З ПРІОРИТЕТНИХ НАПРЯМІВ ДІЯЛЬНОСТІ ОДЕСЬКОЇ ОДА»

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Фабрикант відвідала навчально-реабілітаційні центри «Зоресвіт» і «Формадо». Нещодавно тут встановили сучасні ігрові та корекційно-розвиваючі майданчики, а для вихованців НРЦ «Формадо» придбали транспортний засіб.

За інформацією Світлани Фабрикант, в комунальному закладі «Одеський навчально-реабілітаційний центр «Зоресвіт» Одеської обласної ради», в рамках підготовки до нового 2021-2022 навчального року, оновлено санітарно-гігієнічні кімнати та збудовано спортивно-ігрову зону відпочинку.

В комунальному закладі «Одеський навчально-реабілітаційний центр «Формадо» Одеської обласної ради», для здобувачів освіти закуплено спеціальний шкільний автобус, який пристосований для перевезення дітей з особливими потребами, та збудовано спортивно-ігровий майданчик. Ігровий комплекс включає в себе інклюзивні елементи, є зручним, безпечним та доступним для всіх дітей.

– Створення безбар’єрного середовища – один з пріоритетних напрямів діяльності керівництва Одеської ОДА. Емоції справжнього свята, які сьогодні вирували в душах вихованців навчально-реабілітаційних центрів були неймовірно щасливими, – наголосила Світлана Фабрикант, – Діти з особливими потребами тепер мають змогу з користю проводити час на свіжому повітрі та налагодити подальшу успішну комунікацію із своїми однолітками.