Степан Чернявський привітав ананьївських волонтерів

Вчора до громади завітав важливий та бажаний гість — депутата Верховної Ради України Степан Чернявский .

Причина його візиту була поважна — особисто привітати засновниць громадської волонтерської організації “Великі серця”: Ганну Самотей, Людмилу Вдовиченко та Вікторію Шляхту.

Зустріч відбулася в кабінеті виконувачки обов”язків міського голови Оксани Глущенко. Степан Миколайович тепло привітався з господинею кабінету та з волонтерками, зазначивши, що серед його робочого графіку обов”язковим пунктом була нинішня зустріч.

Вручивши почесні грамоти Ганні, Людмилі та Вікторії, народний депутат передусім подякував за плідну і насичену роботу, яку вдалося організувати завдяки волонетерському руху. Відзнаки гість посилив грошовою сумою, яку передав на вирішення нагальних потреб бійців.

Степан Чернявський підкреслив, що волонтерство в Україні набрало небачених обертів і потреба в ньому не зникне після завершення війни. Адже в подальшому потребуватимуть підтримки суспільства колишні військовослужбовці та їх рідні. Степан Миколайович щиро зізнався, звертаючись до волонтерок: “На вас ми тримаємося!”

Натомість і ананьївці не відпустили народного депутата з порожніми руками, а подякували за плідну співпрацю — Ганна Самотей вручила Степану Чернявському грамоту від волонтерської організації.

Далі відбулася робоча бесіда, в якій було обговорено насущні волонтерські проблеми: забезпечення необхідним матеріалом для плетіння маскувальних сіток, можливість його придбання за собівартістю тощо. І цього разу Степан Чернявський не залишився осторонь вирішення цих питань та обіцяв сприяти. Розмова склалася тепла, було помітно, що спілкування не обмежується лише нинішньою зустріччю, а носить постійний характер.

Навіть серед святкових емоцій вкралися робочі моменти, які ще більше об”єднують та скеровують зусилля багатьох людей на наближення перемоги.

Наприкінці зустрічі, користуючись нагодою, Степан Чернявський також тепло привітав Оксану Глущенко та увесь колектив міської ради з Днем місцевого самоврядування, переказуючи побажання миру, злагоди та плідної роботи на благо громади та усієї України.