Ставлення людське, а не формальне – ось основний критерій роботи з дітьми

Сьогодні виконувачка обов’язків міського голови, секретар міської ради Оксана Глущенко провела засідання комісії з питань захисту дитини Ананьївської міської ради.


Начальник служби у справах дітей Станіслав Платонов виніс на розгляд присутніх одинадцять питань.
Зокрема, було розглянуто доцільність створення на базі прийомної сім’ї громадянки Ц. дитячого будинку сімейного типу та влаштування до нього дітей на виховання та спільне проживання. Питання було детально розглянуто, обговорено, в тому числі й подальші умови проживання дітей. Передусім, як наголосила Оксана Василівна, комісія має керуватися інтересами дітей.

Саме з урахуванням цього найголовнішого пункту і було прийнято рішення щодо другого питання — про доцільність позбавлення батьківських прав громадянина Ч. та стягнення аліментів на утримання дітей. Враховуючи невикористані ним попередні шанси на батьківство, далі його нащадки зростатимуть вже окремо від нього, хоча й з рідною людиною — бабусею, яка понад рік самотужки ростить своїх онуків.


Також на комісії було затверджено п’ять індивідуальних планів захисту дітей, позбавлених батьківського піклування та рішення стосовно продовження терміну перебування чотирьох дітей в державних закладах на повному державному забезпеченні.
До кожного голосування підходили зважено, вивчивши деталі.
У підсумку засідання Оксана Глущенко окремо зазначила, що під час підготовчої роботи та під час засідання комісії ставлення має бути не формальним, а людським, адже мова йде про дітей громади, про наших маленьких жителів, а отже їх доля має хвилювати кожного члена комісії.