Шановні земляки-миротворці, дорогі друзі!

Вітаємо жителів району з Днем українських миротворців.
Здобувши незалежність, Україна стала повноправним учасником світових процесів підтримки на регіональному рівні миру і стабільності. В надзвичайних випадках Організація Об’єднаних Націй застосовує миротворчі підрозділи, які за 67 років існування такої практики зарекомендували себе позитивно. Багато локальних конфліктів по всій планеті не переросли в глобальні чи перманентні війни лише завдяки зусиллям миротворців ООН.
Верховна Рада України встановила цей день у 2013 році з метою вшануванням мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов’язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам’яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов’язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.
Українські миротворці за останнє десятиліття побували з почесною і відповідальною місією в різних країнах Європи, Азії, Африки. Серед них є наші земляки – висококваліфіковані фахівці з військової справи.
З нагоди Дня українських миротворців вітаємо всіх, хто з честю і гідністю виконав чи виконує цю місію, бажаємо міцного здоров’я і щастя, сімейного тепла і злагоди, миру на нашій землі, благополуччя і процвітання Україні!