Шановні ананьївці! Дорогі друзі!

Радий вітати усіх вас з днем народження найкращого міста – нашого Ананьїва!
Нам у спадок дісталося місто з неймовірною архітектурою, історією та особливою аурою.
Ананьїв – колиска талановитих митців: поетів, музикантів, акторів, художників, композиторів, письменників, співаків.
Ананьїв плекає цілеспрямованих спортсменів.
Ананьїв – рідне місто працьовитих і мудрих людей, вас, мої шановні земляки.
Усі досягнення, якими багате місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів. У такі свята, як День міста, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добра, допомагати тим, хто цього потребує.
Низький уклін і велика шана вам, мої працьовиті земляки за самовіддану працю!
Саме ви і є обличчям Ананьїва і нам з вами працювати над тим, щоб місто повернуло собі колишню славу і велич.
Висловлюю слова глибокої вдячності усім за любов та вірність рідному місту. Бажаю вам міцного здоров’я, натхнення й творчого підходу до виконання будь-якої справи. Ідіть завжди вперед – до нових вершин та звершень! Хай квітне наш рідний Ананьїв! Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед жителів міста та громади.
Хай нинішнє свято надихне вас, подарує вам надію, поверне віру в те, що разом ми зробимо Ананьїв красивим і будемо варті того, щоб про нас вдячно згадували нащадки.
Нехай у місті панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток. Зичу всім жителям міста Божого благословення, щастя та добра. Нехай же зростає та процвітає наше улюблене місто!
З днем народження, Ананьїве!