Результати реалізації національного проєкту “Ноутбук кожному вчителю” вже в Ананьївській громаді – вчителі отримали ноутбуки та хромбуки

Для багатьох освітян Ананьївської громади сьогоднішній день ознаменується доброю подією, яка ставить нас на один рівень з сучасними вимогами научно-технічного прогресу — вчителям передано 92 сучасних ноутбуки. Стало це можливим завдяки національному проєкту “Ноутбук кожному вчителю” та домовленостям Міністерства освіти і науки України, Міністерство цифрової трансформації України з компанією «Google» та за підтримки ЮНЕСКО , а також за сприяння Olena Zelenska Foundation / Фундація Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії HP та Microsoft.

Як повідомила виконувачка обов”язків начальника відділу освіти, молоді і спорту міської ради Ірина Бахмутян, саме таку кількість заявок було попередньо подано на початку цього проєкту. Всі їх задовольнили та надали 43 ноутбуки та 59 хромбуки. Ірина Олександрівна наголосила, що наразі потреби освітян в такій техніці задовільнені стовідсотково.

Сьогодні директорів навчальних закладів громади запросили до виконувачки обов’язків міського голови Оксани Глущенко, аби почати процес передачі з рук в руки.

Освітяни не приховували радості, адже технічні потужності хромбуків дають широкі можливості. Не вдаючись в подробиці, варто згадати лише кілька основних: робота на базі Google, компактність, мобільність, можливість працювати увесь день без підзарядки. В умовах війни, енергетичної кризи це неабияка радість для усіх учасників освітнього процесу.

Оксана Глущенко розділила оптимізм педагогів громади, зазначивши, що, пристосовуючись до нових і нелегких умов навчання є привід радіти такому оновленню, яке має суттєво покращити освітній процес.

Її думку підтримали і керівники обох міських ліцеїв — Михайло Колойденко та Юлія Пасанецька. Вони із захватом відгукнулися про технічні характеристики ноутбуків, поділившись власними очікуваннями від них та постійною готовністю вдосконалювати свій професійний рівень.

Натомість і Оксана Василівна висловила побажання, щоб освіта і надалі отримувала таку увагу з боку держави. зі свого боку міська влада робитиме все можливо, аби усіляко сприяти покращенню умов роботи педагогів та навчання дітей.