Профілактичний рейд «Безпечне літо!»

26 липня представниками служби у справах дітей Ананьївської міської ради, Ананьївського центру надання соціальних послуг та сектору ювенальної превенції поліції проведено черговий спільний рейд територією с. Ананьїв Байтальського старостинського округу Ананьївської територіальної громади.

Завдання рейду залишаються незмінними: перевірка житлово-побутових умов проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сімейних формах виховання, виявлення сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, надання консультацій з питань соціального захисту дітей, а також, з урахуванням пори року, попередження нещасних випадків, що можуть трапитися з дітьми під час літніх канікул.

Загалом, проведення рейду це не лише обстеження умов проживання сімей з дітьми, а і вивчення особистих документів членів родини, проведення профілактичних бесід з батьками та дітьми, надання консультацій з питань соціального захисту дітей. Дані питання забирають чимало часу, але є важливими складовими в процесі роботи з сім’єю.

Під час рейду було перевірено житлово-побутові умови проживання у двох опікунських сім’ях та однієї сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

Робота з даного напрямку триває.