Перше робоче місце за сприянням місцевої служби зайнятості.

Так вийшло, що Олександра Задонська, після закінчення в червні 2019 року Ананьївської загальноосвітньої школи, не вступила до жодного навчального закладу. В грудні 2020 року вона звернулася за допомогою у пошуку роботи до Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості.
З метою одержання професії, безробітна пройшла навчання у Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Адміністратор». Під час навчання слухачка набула теоретичних знань та практичних навичок з продажу продовольчих та непродовольчих товарів та зрозуміла, що в житті потрібно постійно навчатись. Час іде вперед і потрібно за ним встигати, адже правильно говорять, що, хто не навчається, той завжди буде старою людиною, не дивлячись 20 їй років чи 60, а хто вчиться , тримає руку на пульсі життя, весь час знаходиться у творчому пошуку , той завжди буде молодим, прогресивним та успішним.
Наразі дівчина вдосконалює набуті знання та отримує задоволення від нової роботи у ФОП «Дядюн Надія Григорівна»
Колектив Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості бажає Олександрі Задонській удачі на першому робочому місті. Бажаємо віри в себе, віри в добро,віри в свою професію, вогню в душі, для того, щоб жити, творити, розвиватися, удосконалюватись.