Останні дні серпня видалися насиченими в Коханівському старостаті.

Як розповіла староста Вікторія Шевченко, вчора розпочали розчищення від гілок “тунельки” – так сільчани називають дорогу від Пасицел до Коханівки. До роботи стали працівники Новоселівської філії: охоронники, водії, робочі, оператори газових котелень. Володимир Каленіков, Сергій Кузьменко, Станіслав Сніжинський, Олександр Барда, Андрій Соколов більшу частину ділянки вже обробили. Також староста завдячує і працівникам КП “Місто-сервіс”. Зокрема, Олександр Матрос працював швидко та старанно.
Спільними зусиллями дорогу для підвезення дітей до Коханівської філії в основному прочищено.Вікторія Олександрівна висловила вдячність усім причетним за розуміння та співпрацю.
Також староста повідомила про початок встановлення альтанки біля Пасицельського клубу. На початку липня Вікторія Шевченко поділилася планами про облаштування цієї зони відпочинку, а цими днями перейшла до їх втілення.
Необхідні матеріали дали в Долинському лісництві, їх доставкою займався Віктор Негрецкул, власник ТОВ “Світанок+Н”
Всі роботи з встановлення вміло та майстерно виконували Євген Іванов та Володимир Бардаховський.
Вікторія Олександрівна сказала: “Щиро вдячна всім, хто долучився до цієї справи, але роботу ще не закінчено, потрібно придбати профнастил, сподіваємося на помічників, надійних спонсорів. Далі буде, кінцевий результат висвітлимо, обов’язково поділимося радістю із земляками!”