Основне завдання – працювати та не піддаватися паніці

Низку важливих питань було ухвалено на засіданні виконавчого комітету, яке сьогодні провів голова міської ради Юрій Тищенко.

Усього на розгляд членів виконкому було винесено 11 питань.

Перші два — “Про внесення змін і доповнень до рішення Ананьївської міської ради від 23 грудня 2021 року №454-УІІІ « Про бюджет Ананьївської міської територіальної громади на 2022 рік» та “ Про внесення змін до рішення Ананьївської міської ради від 21 січня 2022 року №522-УІІІ” представив начальник фінансового управління Андрій Продан.

Далі на виконавчому комітеті присутніми було погоджено кандидатуру на посаду командира добровольчого формування Ананьївської міської територіальної громади №1. Це питання підготував та представив завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, оборонної роботи та цивільного захисту Олег Шаповалов.

Також на виконкомі схвалено внесення змін до рішення Ананьївської міської ради від 22 січня 2021 року №103-УІІІ та до рішення виконавчого комітету від 21.01.2021 року №34. Їх винесла на голосування начальниця відділу охорони здоров’я та соціальної політики Оксана Ярем.

Ухвалено на виконкомі і питання про закінчення опалювального сезону 2021 – 2022 років у населених пунктах Ананьївської міської територіальної громади (доповідачка – в.о. відділу житлово – комунального господарства Надія Ткач).

Затвердив виконавчий комітет питання про уповноваження посадової особи Ананьївської міської ради на видачу довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб (доповідач – начальник відділу надання адміністративних послуг Олег Середа).

Нинішня ситуація, воєнні дії не мають позначатися на долі окремо взятих дітей. Тому на виконком було винесено питання про взяття на квартирний облік виконавчого комітету Ананьївської міської ради двох дітей такої категорії (доповідач – начальник служби у справах дітей Станіслав Платонов). Щодо обох дітей ухвалено позитивні рішення.

Рішенням виконавчого комітету ухвалено і важливе рішення щодо ситуації з цінами на території громади — “Про утворення робочої групи з контролю за ціновою ситуацією в Ананьївській міській територіальній громаді”. Це питання та питання про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ананьївської міської ради №37 від 10.02.2022 р. представила увазі присутніх начальниця економічного відділу Вікторія Шляхта.

детально всі питання порядку денного виконавчого комітету будуть представлені трохи згодом на офіційному сайті громади.

Робота виконкому пройшла в атмосфері взаєморозуміння та співпраці, ухвалено рішення, які дають змогу працювати в умовах воєнного стану, регулюють життєдіяльність громади.