Миколай, ти до нас завітай!

Неймовірне казкове свято подарувала 19 грудня ананьївським дітлахам Ананьївська міська рада, яка спільно з відділом культури та туризму і центральним Будинком культури підготували розважальну програму. Було все: нагородження, подарунки, радість, сміх та ігри.

Диво починалося вже у фойє, де кожен охочий міг ознайомитися з роботами учасників передноворічного конкурсу “Миколай, ти до нас завітай!” Кожна представлена робота відображала найпотаємнішу дитячу мрію. Основною темою більшості став мир та добрі побажання українському воїнству..

Автори робіт, як справжні художники, раділи, побачивши свій малюнок, емоційно реагували та охоче фотографувалися біля свого витвору.

Не менше творчості та фантазії задіяли і творці різноманітних поробок, які теж виявили бажання долучитися до конкурсу.

Поряд свої витвори пропонувала охочим авторка амігурумі Катерина Барбіроша, яка з нагоди прийдешніх свят підготувала добірку з різноманітних звіряток та казкових героїв. Звісно, що основним персонажем був символ наступного року – зайчик.

Цьогорічна святкова програма розпочалася надзвичайно урочисто – з нагородження переможців та учасників конкурсу малюнку. Їх було ну просто дуже багато! Хлопчиків і дівчаток, юних художників тепло привітала начальниця відділу культури та туризму Ольга Сагала. А собі на допомогу вона запросила веселого ведмедика Тедді, разом з яким і взялася за відповідальну справу – нагородження дівчаток і хлопчиків. Їх запрошували на сцену, де і вручали відзнаки. До слова – сцена цьогоріч виглядала неабияк казково: яснів вогниками будиночок, блимали вогниками олені, височіла красуня-ялинка. А ліворуч, на передньому плані, привертала увагу невеличка ялинка з патріотичним гаслом: “Слава Україні!”

Сьогодні кожна дитина отримала з рук Тедді диплом та новорічний сувенір, а переможців було окремо відзначено додатковими подарунками. Зокрема, у молодшій віковій категорії переможницею стала Мілана Білоус, у середній – Даринка Негруца. В цій же категорії приз глядацьких симпатій отримала Серафима Шеремет, яка створила малюнок за допомогою техніки малювання кульковою ручкою. В старшій категорії диплом переможиці отримала Марія Загребайленко.

Вшанувавши всіх юних художників, далі за справу взялися казкові персонажі, у яких сьогодні перевтілилися Анастасія Рибалка (Сніговик), Юлія Молодих (Зима), Андрій Чебаненко (Капосник). Події розгорнулися довкола дівчинки й хлопчика (Микола Солон та Єлизавета Секіраш), які за допомогою друзів виринули з віртуального світу, відволіклися від інтернету. Саме це і повернуло в їх життя казку та подарувало зустріч зі святим Миколаєм (Олег Ромашин).

В цій захопливій та цікавій подорожі на сцені з’являлися яскраві юні виконавці та колективи як з міста, так і зі старостатів. Танцювальні та вокальні номери чергувалися з театралізованою виставою, яка тримала увагу глядачів. Дві години промайнули миттєво, а наприкінці з дітьми ще й провели танцювально-пізнавальну хвилинку, чим надзвичайно порадували і дорослих і малих.

Фінал свята теж став незабутнім – на сцені зібралися усі учасники. Це вони, наші маленькі зірочки з художніми, вокальними, театральними та хореографічними здібностями сьогодні освітили день, зробили його святковим та світлим. І тому по-особливому урочисто, піднесено та неповторно прозвучала колядка, яку заспівали Юлія Долгіх, Альона Подуфалова, Роман Жуматій та Владислав Розлуцький – як побажання добра, як надія на мир, як віра в перемогу. Ми живемо цим, щоденно дякуючи Збройним Силам України за новий день, за можливість жити, бачити радість дітей, їх усмішки та щастя.

Завершенням насиченого свята стало вручення кожній присутній дитині солодощів від святого Миколая. Про те, щоб кожна дитина отримала смаколик, потурбувалися керівники міської ради – голова громади Юрій Тищенко та секретар міської ради Оксана Глущенко та їх добрі помічники: Олег Костін, Микола Котлик, Олександр Грицький, батько та син Лещенки. Було завчасно придбано необхідну кількість шоколадок та подарунків, які й почали сьогодні розподіляти.

І які б не вирували бурі, які б над країною не висли загрози – але ніщо не має затьмарювати дитинства. І нехай нестабільно працює енергетична сфера, але світла наших душ достатньо, щоб діти раділи та всміхалися. А вогонь сердець зігріватиме та надихатиме, щоб і далі не зникала віра в майбутнє України.