Міністерство внутрішніх справ України розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу», до яких можуть вступати добровольці. Одна з них – “Спартан”

Ми є штурм

Приєднуйся до нас!

«Рішення створити штурмові бригади було прийняте нашими працівниками, які мають достатньо люті, щоб бити ворога. Багато наших військовослужбовців, які боронили і боронять нашу країну, вийшли з ініціативою набрати людей у такі підрозділи. Тому було прийнято рішення, що всіх, хто бажає, хто є патріотом, хто втратив домівки або рідних через війну, обʼєднати в такі бригади», – заявив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко.

Основу підрозділів складуть чинні поліцейські, прикордонники та бійці Національної гвардії України, вказав в.о. міністра. Клименко додав, що такі підрозділи складатимуться винятково з добровольців.

Навчання бійців штурмових бригад триватиме кілька місяців, ідеться в повідомленні. Коли командир побачить, що підрозділ готовий, бійці перейдуть до виконання бойових завдань.

Долучайся до однієї з бригад Гвардії Наступу.

Охочі приєднатися до «Гвардії наступу» можуть подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua. Також можна подати анкету через Центри надання адміністративних послуг.

Деталі за телефоном: 0800 10 00 20.