Максим Марченко:”Нині завдання номер один – це забезпечення надійного розподілу електричної енергії споживачам та об’єктам критичної інфраструктури в осінньо-зимовий період”

Вчора відбулось підписання Меморандуму про взаємодію в галузі енергоефективності комунального теплопостачання між Одеською обласною військовою адміністрацією, Одеською обласною радою, Державною інспекцією енергетичного нагляду України, Національним університетом «Одеська політехніка» та Чорноморською міською радою.

В розмові з головою Державної інспекції енергетичного нагляду України Русланом Слободяном та ректором Національного університету «Одеська політехніка» Геннадієм Оборським, Максим Марченко наголосив, що нині завдання номер один – це забезпечення надійного розподілу електричної енергії споживачам та об’єктам критичної інфраструктури в осінньо-зимовий період.

«Окрім безперебійного розподілу електроенергії маємо сконцентрувати зусилля та спрацювати на випередження в разі відсутності газопостачання чи теплопостачання, адже споживачі можуть використовувати електричні прилади для опалення приміщень. Чорноморськ став наступним містом в Україні, що підтвердило свої наміри у розвитку енергоефективності систем комунального теплопостачання та рівня безпеки електричних станцій. То ж підписавши цей Меморандум, ми вбачаємо вже в найближчому майбутньому тісну співпрацю з провідними енергетиками та вченими в цій сфері заради надійного розподілу електроенергії у осінньо-зимовий період, обміну досвідом, а також вирішення проблемних питань. Наше завдання забезпечити врегулювання проблем в одеському регіоні, які виникають в енергетичному секторі, і плавно та контрольовано пройти осінньо-зимовий період» – зазначив Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.