Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території Ананьївської міської територіальної громади, парку ім.Пушкіна в м. Ананьєві

 Ананьївська міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозиції  щодо перейменування вулиць, та провулків на території Ананьївської міської територіальної громади, парку ім.. Пушкіна в м. Ананьєві та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – Сектор з питань містобудування та архітектури Ананьївської міської ради.

Громадське обговорення проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Зауваження та пропозиції подаються протягом 60 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: вул. Незалежності, 20, м. Ананьїв, Подільський район, Одеська область, 66401 та на електронну пошту Ананьївської міської ради: ananivmr@odessa.gov.ua, або за телефоном: (04863)-2-15-22.

Громадське обговорення заплановано провести у формі консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті Ананьївської міської ради, в строк до 01 жовтня 2022 року.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є заступник Ананьївського міського голови Пянтковський Віталій Олександрович та завідувач секторі з питань містобудування та архітектури Ананьївської міської ради Гладкий Андрій Олександрович.

Інформація про результати проведення громадського обговорення, щодо перейменування вулиць та провулків на території Ананьївської міської територіальної громади, парку ім.. Пушкіна в м. Ананьєві буде розміщена на офіційному веб-сайті Ананьївської міської ради https://ananiv-mr.odessa.gov.ua/.