Григорій Діденко та Максим Марченко відвідали сьогодні Ананьївську громаду

Першим пунктом візиту голови Одеської обласної ради Григорія Діденка та начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка стала комунальна установа «Ананьївський ліцей № 1 Ананьївської міської ради» та опорного закладу – комунальної установи «Ананьївський ліцей № 2 Ананьївської міської ради».
Виконувачка обов’язків директорки Юлія Пасанецька ознайомила з роботою навчального закладу в умовах воєнного стану.
В робочій поїздці очільників області супроводжували: депутат Верховної Ради України Степан Чернявський, депутати Одеської обласної ради Володимир Щербина, Андрій Бабенко, голова Подільської райдержадміністрації Михайло Лазаренко.
Під час огляду гості завітали до щойно відремонтованої їдальні, зазирнули до сховища, в якому під час тривоги перебувають учні початкової школи.
Також було оглянуто спортивну залу ліцею, після чого начальник Одеської ОВА рекомендував найближчим часом сконцентрувати зусилля місцевої влади на її ремонті. Також він запевнив у підтримці фінансовій з боку обласного керівництва.
Ще показала директорка кілька класів, а на завершення звернула увагу гостей на нагальну потребу навчального закладу — ремонт спортивного майданчика. Зокрема, існує потреба в покритті його поверхні.
Наступним пунктом відвідин став ліцей №2. Тут також гостям представили відремонтовану та обладнану їдальню. Далі директор Михайло Колойденко ознайомив обласне керівництво з умовами навчання старшокласників, продемонструвавши кілька кабінетів.
Слід зазначити, що Максим Марченко та Григорій Діденко приділяли пильну увагу передусім об’єктам укриття. Отож, не оминули увагою і сховища, в якому під час тривог перебувають учні ліцею №2.
Далі обласне керівництво відвідало ДП «Ананьївське лісове господарство». Стисло ознайомившись з його роботою, гості перемістилися до КНП «Ананьївська багатопрофільна міська лікарня Ананьївської міської ради».
Основну порцію уваги отримало інфекційне відділення, реконструкція та відкриття якого, як справедливо відзначив Григорій Діденко, стало спільною заслугою керівництва області та громади, депутата Верховної Ради Степана Чернявського — сюди виділялися державні та обласні субвенції, спрямовувалися кошти місцевого бюджету. Результат наочний: сучасне інфекційне відділення готове до викликів часу, умови надання медичних послуг відповідають сучасним вимогам. Тим паче, що й на досягнутому міський голова Юрій Тищенко не зупиняється та буквально нещодавно сприяв появі у відділенні сучасного апарату для штучної вентиляції легенів.
Також поряд з відділенням вже розгорнуто намет санітарної обробки в умовах радіаційної небезпеки.
Далі гості відвідали приймальне відділення міської лікарні, ознайомилися з умовами роботи реанімаційної палати. Побачене залишило добре враження.
Фінальною точкою зупинки та місцем основних обговорень став центральний Будинок культури.
Спершу гості спустилися в сховище, де пересвідчилися в його готовності до використання та наявності необхідного оснащення.
Після цього керівник Одеської обласної військової адміністрації провів службову нараду та зустріч з військовими.
Під час роботи він заслухав звіт про стан справ у Подільському районі, функціонування об’єктів соціальної сфери в умовах воєнного стану та осінньо-зимового періоду. Його представив голова Подільської районної державної адміністрації Михайло Лазаренко. Також він визначив проблемні питання та заходи, що вживаються з метою їх розв’язання.
Про фінансово-економічний стан справ в Ананьївській громаді доповідала виконувачка обов’язків міського голови Оксана Глущенко.
Також обласне керівництво приділило увагу депутатам, сільгоспвиробникам та підприємцям, поспілкувалися і з представниками громадськості. Було надано ряд рекомендацій, які сприятимуть розвитку громади, поліпшенню її благоустрою, безпековій складовій життя ананьївців. Зокрема, захист об’єктів критичної інфраструктури від можливих нових атак росіян, працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Максим Марченко запропонував провести ярмарку вакансій – такий досвід успішно опрацьовано в Одеському районі.
Керівництво Одеської області, району поспілкувалося з депутатами, аграріями, представниками громадськості Ананьївщини, обговорили шляхи подальшого розвитку громади.
Зустріч пройшла в живому спілкуванні, змогу висловитися отримали усі.

Наприкінці зустрічі трапилася ще одна приємна подія — голова Одеської обласної ради Григорій Діденко вручив Ананьївському міському голові Юрію Тищенку наручний годинник від облради. Це стало гарним завершенням робочої поїзки та свідченням високої довіри з боку обласного керівництва.