Голова Ананьївської громади Юрій Тищенко провів нараду щодо стану справ з декларування доходів одноосібниками

Темою сьогоднішньої тривалої наради зі старостами, яку скликав голова Ананьївської громади Юрій Тищенко, став стан справ з декларуванням доходів одноосібниками. Зі звітом виступив начальник фінансового управління Андрій Продан. Було детально проаналізовано результати по кожному старостату, звернуто увагу на недопрацювання, адже сплата цього виду податку є одним з джерел наповнення міського бюджету.
До обговорення долучилися начальник Ананьївської ДПІ ГУ ДПС в Одеській області Ігор Голубенко, начальник відділу земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Наталія Тірон.
Заслухавши пояснення від самих старост, голова громади наполегливо рекомендував їм поліпшити ситуацію та попрацювати з кожним боржником. За необхідності буде створено комісію, яка виїжджатиме на місця та розбиратиметься з кожною окремою ситуацією.
В другій частині наради розмова стосувалася збору податків на землю. Ситуація дещо загальмувалася через кадрові зміни внаслідок ліквідації сільрад і відсутність людини, яка займалася сто цими питаннями, але наразі процес має налагодитися у найкоротші строки.
Підсумком наради стало звернення міського голови до старост. Зокрема, Юрій Сергійович був категоричний: люди в селах потребують більше уваги, потрібно оперативно вирішувати проблеми,з якими сільчани звертаються до старост, а не підвищувати градус напруги і спричиняти, таким чином, сплеск гучного конфлікту. У якості прикладу Юрій Тищенко навів приклад Кохівського старостату, де ситуація назрівала кілька місяців, але лише після втручання голови та термінового виїзду до села комісії міської ради вдалося знайти шляхи вирішення. Голова громади ще раз наголосив, що його представниками на місцях мають бути саме старости,тому з них він і питатиме щодо виконання поставлених завдань.
Також було обговорено і поточні проблеми як то – вишування бурянів, забезпечення паливом для косарок, потреби щодо ремонту даху тощо.