Гандрабуряни розпочали сезон весняних прибирань!

Як повідомила староста Гандрабурівського старостату Оксана Колесниченко, вже активно розпочато сезон весняного прибирання. Традиційно розпочали з кладовищ — в понеділок розчистили найпроблемніші під”їзди до цвинтарів, аби далі нічого не заважало грейдеру розчистити дорогу.

Староста відзначила, що, як і зазвичай, в усьому відчуває підтримку та сприяння міського голови Юрія Тищенка, секретаря міської ради Оксани Глущенко. Заздалегідь узгодивши все, вибудували план робіт, який тепер в старостаті поєтапно і втілюють за допомоги постійного помічника, керівника Ананьївської ДЕД Сергія Переробленого.

Оксана Павлівна повідомила, що роботи продовжаться і в четверг, 23 березня, отож, усі охочі можуть приєднатися. Зокрема, прибирання проводитимуть на гандрабурських кладовищах, які розташовані:

біля церкви, біля колишнього цегельного заводу.

В п”ятницю, 24 березня, можна долучитися до робіт на кладовищі, яке знаходиться у напрямку села Точилове та того, що розташоване біля Халіна. Місцеві жителі зрозуміють.

Цього ж дня, 24 березня відбудеться прибирання кладовища біля школи в селі Точилове. Звісно, все втілиться, якщо не завадить погода.

Ділячись планами, Оксана Колесниченко окремо наголосила, що розраховує на свідомість земляків, які підтримають роботи з благоустрою: “Долучайтеся до нас! Не чекайте, що хтось прибере місця вічного спочинку ваших рідних! Попереду ще багато роботи, тому сподіваюся на розуміння та співпрацю. Пам”ятаймо, що кожен крок наближає нашу перемогу, об”єднує наші зусилля та робить нас сильнішими. Тільки разом ми переможемо та здолаємо все! Все буде Україна!”