Дія.Цифрова освіта підтримує ініціативу першої леді України

Платформа Дія.Цифрова освіта створена так, щоб люди з інвалідністю, люди старшого віку та інші представники маломобільних груп населення могли на рівних умовах розвивати цифрові навички.

👀 Інтерфейс платформи розроблений з чіткими, розбірливими шрифтами, високим колірним контрастом і простим макетом. Також надається альтернативний текст для зображень, субтитри для відео та аудіоописи для мультимедійного контенту.

🎬 Якщо ви ще мало знаєте про таке явище, як безбар‘єрність, то на платформі Дія.Цифрова освіта доступний освітній серіал (https://osvita.diia.gov.ua/courses/barrier-free-literacy) «Безбар’єрна грамотність», щоб ознайомитися з основними принципами безбар’єрності на прикладі життєвих ситуацій.

Також минулого року Дія.Цифрова освіта стала учасником програми Goоglе.оrg Fellowship. У межах програми отримали грант $2 млн на розвиток цифрової освіти в Україні.

Ми розробляємо вимоги щодо доступності продуктів та послуг ІКТ разом з ПРООН. Працюємо, щоб кожен міг отримати державні послуги в найзручніший спосіб!