Дітям – найкращі умови не лише виховання, а й харчування

У програмі візиту голови Одеської обласної ради Григорія Діденка наступним пунктом стало відвідування Ананьївського ліцею №2, де буквально кілька днів тому було завершено капітальний ремонт їдальні і харчоблоку.

Вперше голова облради побував тут у квітні минулого року та дізнався про існуючу проблему – заклад отримав нове обладнання для харчоблоку, але саме приміщення потребує ремонту. Реакція Григорія Діденка була швидкою і вже незабаром ліцей отримав понад мільйон гривень на реконструкцію харчоблоку. Кошти були використані бережно та ефективно і тому побачене порадувало гостей. А новеньке кухонне обладнання нарешті дочекалося свого часу та чудово вписалося в новий інтер’єр.

Директор школи Михайло Колойденко не оминув нагоди похвалитися ще одною новинкою – спортивно-ігровим майданчиком, який восени зручно розмістився у шкільному подвір’ї. Кошти на це також надійшли з обласної ради і Григорій Діденко був задоволений побаченим.Водночас голова обласної ради звернув увагу на частину будівлі, яка знаходиться нижче рівня землі і через це руйнується вологою. Григорій Діденко висловив готовність до роботи над вирішенням і цієї проблеми. Підтримав його і міський голова Юрій Тищенко, який виступає за співпрацю між міською та обласною радами. Юрій Сергійович наголосив, що результати плідної роботи гідно оцінять земляки, адже останній рік багато чого зроблено.