День видався на славу вдалим та результативним

13 липня 2021 року відбулася робоча зустріч директора Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Непомящого Івана Івановича з начальником комунального підприємства «Місто Сервіс Ананьївської міської ради» Димовською Надією Василівною
Під час зустрічі керівники обговорили питання, які часто виникають у роботодавців, поточні та перспективні потреби комунального підприємства, про труднощі при укомплектуванні штату працівників, шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості . У ході розмови було презентовано послуги, що надаються службою зайнятості, в т.ч. щодо можливості підбору персоналу за допомогою нових сучасних технологій (відеорезюме, онлайн співбесід, тощо), обговорено питання організації громадських робіт.
Комунальне підприємство «Місто Сервіс Ананьївської міської ради», тільки протягом першого півріччя поточного року за сприянням місцевої служби зайнятості заповнило шість вільних робочих місць, за посадами: директор, головний бухгалтер, електрогазозварник, двірник, вантажник.
Зустріч 13 липня також виявилась вдалою, так як з Димовською Надією Василівною домовлено про працевлаштування на посаду двірника зареєстрованої безробітної служби зайнятості, матері чотирьох дітей, яка опинилась в скрутному матеріальному становищі пов’язаному з безробіттям.
Вже до кінця дня вдячна мати приступила до роботи за посадою двірника. Зроблена добра справа, тому день видався на славу вдалим та результативним.
Фахівці Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості щиро вдячні Димовській Надії Василівні за плідні партнерські стосунки, та розуміння.