Ананьївський міський голова Юрій Тищенко: ” Ухвалюється багато важливих рішень”

Сьогодні відбулося засідання двадцять восьмої, позачергової сесії Ананьївської міської ради VIII скликання. Депутати розглянули 45 питань порядку денного.

Ананьївський міський голова Юрій Тищенко подякував за плідну та консолідовану розмову, опублікувавши пост на своїй сторінці в мережі фейсбук:

Позаду ще одна сесія Ананьївської міської ради, яка відбулася сьогодні. Зроблено ще один крок до зміцнення нашої громади. Так, все відбувається не так швидко, як ми того прагнемо, але не забуваймо, що триває війна. Та навіть і в цих нелегких умовах ми поетапно втілюємо плани, якими багато років до цього нехтували. Ухвалюються багато важливих рішень у галузі освіти та медицини, благоустрою, впорядкування, питання, що стосуються управління майном комунальної власності та земельних відносин, проєкти з енергоефективності тощо.

Щиро вдячний депутатському корпусу та окремо секретарю міської ради Оксані Глущенко за активну підготовчу роботу та за єдність думок під час голосування.

Радий, що ми дотримуємося взятого на початку курсу – передусім ставити на чолі інтереси громади та її жителів.

Впевнений, що ми і надалі виявлятимемо сталу позицію патріотів, які б закиди не лунали з боку противників. За нас промовисто свідчать наші справи, ті зміни, які вже бачать ананьївці. Запевняю, що хорошого буде ще більше. Значно більше, аніж зробили “папєрєднікі”.

Впевнено рухаємося далі!

Слава Україні!