Ананьївська громада приєднається 20 лютого до Всесвітньої тихої акції “Ангели пам’яті”. Запрошуємо усіх жителів долучитися та підтримати!

Шановні жителі громади!

Запрошуємо усіх 20 лютого приєднатися до Всесвітньої тихої акції «Ангели пам’яті».

Цього дня ми зберемося біля меморіалу Героїв Небесної Сотні, аби згадати загиблих 18-20 лютого 2014 року та усіх тих, хто поклав голову за нашу Свободу і Незалежність.

На знак нашої поваги вчіпимо до гілок паперові витинанки ангелів, засвітимо свічки. Запрошуємо приєднатися до акції і старостати громади.

Згадаймо цього дня усіх тих, хто поклав своє життя за вільну Україну!

Нехай паперові янголята стануть нашою тихою вдячністю за жертовний подвиг!

Початок акції – об 11.00

Об’єднаймося усією громадою, згадавши душі загиблих Героїв!

Наші ангели об’єднують, нагадують, оберігають!

Довідково: акцію ініціювала 9 років тому українська співачка Анжеліка Рудницька спільно з мистецькою агенцією “Територія А» у пам’ять про розстріл героїв Небесної сотні 18-20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві. Щоразу ширилася кількість тих, хто приєднався. Торік до акції долучилося понад 20 країн – від Австралії до Сполучених Штатів, від Норвегії до Південно-Африканської Республіки.

Ще більше міст, містечок та сіл приєднається цього року. В їх числі буде і наша громада – місто та старостинські округи.

«Я придумала цю акцію як тиху, тобто без сцени, без гучних виступів чи парадів. Тому що твій Ангел, це твоя молитва, це твоє прохання до Бога, причастя до України і про поминання душ, які віддали життя за нас. Я нікого не стимулюю приходити, а пишу в соцмережах, розповідаю про те, хто до нас доєднується, чому це для мене важливо, як я собі це уявляю. І всі, хто приходить, робить це від щирого серця, кожна людина тут для мене рідна.» – поділилася Анжеліка Рудницька .

Будьмо разом з усім світом у цій тихій скорботі! Будьмо гідними пам’яті Героїв!

АНГЕЛИ ПАМ‘ЯТІ. ТЕРИТОРІЯ А

Ініціатор – Анжеліка Рудницька

Координатор – Ангели пам‘яті-2023. Територія А

За підтримки – Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum

В Ананьївській громаді ініціатори акції – Ананьївська міська рада та міська Публічна бібліотека